ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

02.09.2019

S příchodem nového školního roku dochází ke změnám ve složení jednotlivých tříd. Zcela nové děti přicházejí k nám do školičky, některé školkové děti opouštějí své barvičky a chystají se přejít do tříd nových, kde se na ně velmi těší nové paní učitelky.
Přechod dětí mezi třídami je přirozeným procesem, který respektuje psychomotorický vývoj dětí a specifické vzdělávací potřeby a výchovné metody. Jak děti rostou, vyžadují delší a pestřejší program, kterým je provází paní učitelka s cílem úspěšného přechodu do první třídy základní školy.

Kromě pestré nabídky dopoledních činností, včetně výuky anglického jazyka, rozšiřujeme i letos vzdělávací nabídku o keramické dílny, projektové dny ve škole i mimo školu, které jsou realizovány díky prostředkům z OPV VVV Šablony II.

RODIČE SRDEČNĚ ZVEME NA INFORMATIVNÍ RODIČOVSKÉ SCHŮZKY V TÝDNU OD 9.-13.9.2019 !