OBNOVENÍ PROVOZU MŠ

12.04.2021

V pondělí 12.4.2021 je obnoven provoz mateřské školy pro děti s povinným předškolním vzděláním a děti s udělenou výjimkou MŠMT. Další podmínkou denní docházky do MŠ je negativní antigenní test. Děti se budou testovat v pondělí a ve čtvrtek v daném týdnu. Detailní informace k návratu dětí do mateřské školy jsou rodičům zaslány do mailových schránek.

Testování jsme dnes ráno za asistence rodičů zvládli bravurně. Pak už den probíhal zcela normálně, děti se radovaly ze společných her a programu, který pro ně paní učitelky připravily. Děti mladších ročníků jsou nadále vzdělávány distančně pomocí synchronního online programu v čj i aj. Aby neztratily kontakt s MŠ, mají možnost hrát naše plotové tematické hry.