MŠ Vandrovka slaví 5 let

01.10.2017

Prvního října 2017 společně oslavíme první malé jubileum naší školičky, která za pět let své existence prošla velkými změnami. Z původně jedné smíšené třídy v přízemní budově se mateřská škola Vandrovka rozšířila na pět samostatných tříd s celkovým počtem 52 dětí. Tak jak rostl počet našich dětí, rostla logicky i potřeba zvětšit prostor na hraní. Budova školky prošla v roce 2015 revitalizací a rekonstrukcí, při které bylo přistavěno další nadzemní podlaží. Nejkrásnějším dárkem pro naší báječnou školku je radostný úsměv dětí, které k nám chodí, a skupina již školou povinných, kteří se k nám vracejí a využívají možnosti navštěvovat anglický klub pro školáky. Co jiného školce přát než MNOHO ŠTASTNÝCH DĚTÍ A SPOKOJENÝCH RODIČŮ DO DALŠÍCH LET.