FLOORBALOVÁ AKADEMIE

05.04.2023

Ve středu 5.4.2023 se uskutečnil další, tentokrát Velikonoční turnaj mateřských školek. Proběhnul v čase 9.00 – 12.00 na Nové MSH (Zalužanská ulice, vedle 5. ZŠ). Děti ze Soví třídy čekal Generální sekretář Floorbalové akademie MB pan Jiří Diblík s připraveným programem tréninku i rozpisem družstev. Florbalový turnaj proběhl na malém hřišti (systém 4+0). Díky hledišti mohli další děti i některé rodiče fandit, aniž se zúčastnili hry. Pro všechny účastníky byly připraveny odměny a byla vyhlášena dlouhodobá soutěž s cenami jak pro školky, tak i pro nejlepší jednotlivce.Naše děti se zápasu účastnily se zápalem a sportovní ctí. Držely se hesla" "Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se" a zápas si tak dobře užily.