DĚTSKÝ DEN

01.06.2018

DNEŠNÍ DEN DĚTÍ jsme si pořádně užili na školní zahradě. Společně jsme si popřáli dobré zdraví, hodně kamarádů a krásných dní ve školce. A pak jsme se pustili do soutěží. Králičí stezka vedla k lahodné mrkvi, vzdálenost jsme však museli jako králíčci uskákat v pytlích. Pomáhali jsme lišce najít ztracené lišče v noře. Nora byla dlouhá 5 metrů a my jsme lezli po čtyřech. Házeli jsme šišky na cíl. Stříleli jsme balónky do pyramidy z kelímků a kuželek. Balancovali na kladině a běhali slalom kolem kuželů. Také jsme trénovali balanc a chodili s vajíčky na lžíci po vytyčené stezce. Ovšem zlatý hřeb programu byl "lov" bonbonů se zavázanýma očima. A protože sluníčko hřálo a bylo nám teplo, mohli jsme se příjemně osvěžit v mělkých bazéncích. To se to cákalo. Ať je svátek každý pátek!