ZNAČKA MEZIGENERAČNĚ

11.04.2022

Ve čtvrtek 7.4.2022 jsme zažili VELKOU SLÁVU. Mateřská škola Vandrovka a Dům s pečovatelskou službou Na Radouči byly oceněny ZNAČKOU MEZIGENERAČNĚ, kterou získávají zařízení aktivně spolupracujících dětí, babiček a učitelek. Proces předávání certifikátů a značek se neslo ve velmi slavnostním duchu. Babičky a děti si pochutnávaly na dobrůtkách u stolečků, oficiální části se účastnily zástupkyně Magistrátu města Mladá |Boleslav a ředitelka neziskové organizace Mezi námi. Loučit se s námi přišla koordinátorka Eliška Reisingerová a nově s ní přijela také nastupující Veronika Mrázová, která bude s naší MŠ dále spolupracovat. Za Klub seniorů bylo ocenění předáno milé paní Týmrové Anně, která je dobrou duší našich setkání. Jako překvapení pro děti i babičky se akce účastnil veterinář se sestřičkou a vedl zajímavou přednášku o psech a péči o ně. Jako živí "pacienti" mu posloužili canisterapeutičtí pejsci tety Hanky Dantes a Eliška. Dětem se líbilo prohlížet a čistit zoubky, poslouchat srdíčko či očkovat. Kromě čestného uznání a značky jsme si do školky donesli plyšové sysly a zábavné knihy jako dar od města MB.