Vánoční jarmark 2017

12.12.2017

Libá vůně vanilky a jedlových smolných větví, zpěvná melodie a chytlavý text českých a anglických vánočních koled, jiskřivá barva vánočních dekorací a milá přátelská atmosféra Vás zcela pohltí v naší mateřské školce dne 12.12. od 15:30 hodin. Přijďte si odpočinout od předvánočního shonu, zaposlouchejte se do připraveného pásma koled a vánočních písní. Děti pro Vás nachystaly krásné dárečky. Paní učitelky připravily společné výtvarné dílničky pro rodiče i dětičky. Můžete se těšit na tradiční společenskou událost, i letos bude možné zakoupit výrobky dětí pocházející z řemeslných dílen, vyrobených v rámci projektu polytechnické výchovy Vandrování za řemesly s Ferdou mravencem. Tato akce má společenský a především morální rozměr, jelikož prodejem dárků podporujeme indického chlapce Saiju Selvaraje ve školní docházce. Vybraný finanční obnos je předán české katolické charitě diecézi v Hradci Králové, která je nositelem projektu Adopce na dálku, v němž je mateřská škola Vandrovka zapojena již 4 roky. Za Vaší hojnou účast a příspěvek srdečně děkujeme!