PRÁZDNINOVÝ PROVOZ MŠ

01.07.2020

Po celou dobu letních prázdnin je Mateřská škola Vandrovka s.r.o. plně v provozu od 7.00- 17.00 hodin. Rozpis dětí je dán dle aktuální situace v MŠ. Děti z jiných MŠ a děti docházející do příměstských táborů jsou integrováni do tříd MŠ. Program je uzpůsoben počasí, nejvíce času trávíme s dětmi venku v přírodě i na školní zahradě, kde se mohou ovlažit vodními hrátkami. Vzdělávací bloky zahrnují především cestovatelská témata a témata sklizně plodů a obilí. Děti si mohou v létě vyzkoušet řadu řemesel a ochutnat plody své práce na zahrádce. Během léta dojde k přestěhování tříd, prosíme rodiče o trpělivost a sledování informací vyvěšených na vstupních dveří MŠ. Všem přejeme veselé a pohodové prázdniny!